pianino

Naukę gry na fortepianie warto rozpocząć już od najmłodszych lat. Pozwoli to dziecku potraktować taką formę aktywności jak zabawę, a stąd już tylko krok do prawdziwego zainteresowania. Uczymy poprzez zabawę, wspólne muzykowanie, a przygotowanie pedagogiczne pozwala nam kształcić młodych uczniów zgodnie z wytycznymi odnośnie ich wieku i rozwoju. Nauka gry na pianinie dla dzieci odbywa się w formie indywidualnych zajęć. Wychowanie muzyczne Państwa dziecka rozszerzymy o naukę gry na pianinie, która jest radosną i rozwojową formą spędzania wolnego czasu.

Nauka gry na fortepianie dla dorosłych – najlepiej w MCI

Osoby dorosłe, które chcą u nas rozpocząć naukę gry na fortepianie mają jasno sprecyzowane oczekiwania. Bez względu na to, czy dla Państwa będzie to chęć opanowania podstaw, spełnienia marzeń z dzieciństwa, czy kontynuowanie nauki w oparciu o zdobyte już umiejętności, sprawimy, aby te oczekiwania zostały spełnione i dały dobrą kanwę do dalszego rozwoju. Jeśli brakuje Państwu czasu lub motywacji, z tym także poradzą sobie nasi nauczyciele. Godziny zajęć łatwo jest dostosować niemal do każdego systemu pracy czy studiów, natomiast dobrymi motywatorami są pracujący w Centrum nauczyciele, będący przykładem tego, że pasja grania na instrumencie to także pasja do życia i pozytywne nastawienie na co dzień.

Naukę gry na pianinie dla dorosłych prowadzimy z równie dużym zaangażowaniem.  Jeśli słyszeliście Państwo, że na naukę nigdy nie jest za późno, warto podążyć za tą myślą i jesień życia upiększyć dźwiękami. Uczymy od podstaw, największą wagę przykładając do zajęć praktycznych, ponieważ nauka gry na pianinie dla seniorów, oraz nauka gry na fortepianie dla seniorów ma być cyklem lekcji, z których każda utrwali umiejętności i poprowadzi na kolejne poziomy wprawy. Uczestniczący w naszych zajęciach seniorzy są bardziej wyczuleni na dźwięki, muzykalni, lepiej czują rytm. Radośnie i twórczo spędzają czas, ucząc się nowych brzmień.

Wspieramy naukę gry na fortepianie i pianinie

 

Muzyka łączy pokolenia, a my dzielimy się nią z Państwem każdego dnia.